×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-09
“Veiklības stafetēs” 4.–6. klašu grupā uzvar Krimuldas vidusskola

Otrdien, 7. novembrī, Krimuldas vidusskolā norisinājās Skolu sporta sacensības “Veiklības stafetes” 4.–6. klašu grupām. Tajā piedalījās septiņas Siguldas novada izglītības iestādes, kur no katras skolas tika veidota komanda ar 12 skolēnu sastāvā. No 4. klases – 4 (2 meitenes un 2 zēni), 5. klases – 4 un no 6. klases – 4.

Kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Krimuldas vidusskola (6 punkti), 2. vietu Siguldas pilsētas vidusskola (11 punkti), 3. vietu Laurenču sākumskola (17 punkti), 4. vietu Mālpils vidusskola (23 punkti), 5. vietu Allažu pamatskola (25 punkti), 6. vietu Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola (29 punkti),  bet 7. vietu Siguldas 1. pamatskola (29 punkti).

Skolu sporta sacensības norisinājās piecās dažādas stafetes. Stafetēs tika izmantots dažāds inventārs, komandām bija jāizpilda plašs, daudzveidīgs uzdevumu klāsts – jālec, jālien, jādriblē, jāripina bumbas ar nūju un bez nūjas un  jāpārvieto dažādas bumbas. Noslēgumā, kamēr tika apkopoti rezultāti, jaunieši spēlēja iemīļoto spēli “Tautas bumba”.

Turpinot aizsākto iepriekšējā mācību gadā arī šogad skolas piedalās konkursā “Gada skola sportā”, lai iegūtu punktus skolu sporta sacensībās. Katrās sacensībās iegūtie punkti katrai izglītības iestādei mācību gada ietvaros summējas, veidojot finansējumu papildus sporta inventāra, aprīkojuma iegādei vai citiem ar sportu saistītiem mērķiem.

Siguldas novada pašvaldības Sporta nodaļa izsaka pateicību par iesaisti un organizēšanu Krimuldas vidusskolai, sporta skolotājām Antrai un Lizai, tāpat arī vecāko klašu audzēkņiem. Paldies dalībniekiem par dalību, stiprinot savu veiklību!

Nākamās Skolu sporta sacensībās notiks 28. novembrī Siguldas Sporta centrā, kur 7.–9. klašu grupu komandas sacentīsies peldēšanā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada pašvaldības
Izglītības un sporta pārvaldes Sporta nodaļas
Sporta darba organizatore
Madara Akmentiņa

Foto: Madara Akmentiņa

 


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi