×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-13
Projektā “Sporto visa klase” piedalās sešu klašu kolektīvi no Siguldas novada

“Arēnā Rīga” atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) īstenotā Vislatvijas projekta skolēniem “Sporto visa klase” desmitā – jubilejas sezona. Atklāšanas pasākumā kopā pulcējās ap 6000 projekta dalībniekiem ar saviem skolotājiem, tostarp no Siguldas novada, kā arī dažādiem viesiem, lai kopā svinētu jaunās sezonas sākumu un projekta desmitgades svētkus.

Šajā sezonā no Siguldas novada vislielāko iniciatīvu izrādījusi Krimuldas vidusskola. Izglītības iestādi projektā 2023./2024. mācību gadā pārstāvēs 2.a, 4.a, 5.a un 5.b klašu kolektīvi. Programmā aktīvi iesaistījies Allažu pamatskolas 3. klases kolektīvs un Mores pamatskolas 4.a klase.

“Ir liels prieks vienuviet satikt tik daudz mazo klašu skolēnus, kurus vieno sports! Sveicu visus skolotājus, pateicoties, kuru pašiniciatīvai klases iesaistās projektā un caur kuriem bērni iedvesmojas sportošanai. Un prieks šodien redzēt visus skolēnus, ar kuriem kopā varam svinēt 10. sezonas atklāšanu. Lai sports arī ikdienā vairo prieku,” sezonas atklāšanas pasākumā izteicās LOK prezidents Jānis Buks.

"“Sporto visa klase” nav tikai sportiskas aktivitātes, tas ir laiks, ko skolēni pavada kopā ar saviem klases biedriem un draugiem. Šo desmit gadu laikā no neliela pasākuma esam izauguši par lielu, valsts nozīmes pasākumu. Tas ir darbs komandā, disciplīna un kādam arī lieliska uzvaras garša. Cīņassparu pedagogiem, sportistiem un organizatoriem novēlu gan ikdienā, gan sacensībās!” novēl Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Vladimirs Šteinbergs.

Atklāšanas pasākumā Rīgā dalībniekiem bija iespēja izmēģināt dažādas sportiskās un prāta aktivitātes, kuras nodrošināja projekta un pasākuma draugi un atbalstītāji, savukārt oficiālā daļa sastāvēja no dažādiem šova elementiem, sportiskiem pārsteigumiem un svinīgām uzrunām. Desmitā sezona tika atklāta ar projekta karoga ievešanu zālē rallija mašīnā Mārtiņa Seska vadībā un Agates Caunes pavadībā. Projekta jaunās sezonas dalībniekus pasākumā sveica arī LOK prezidents Jānis Buks, IZM Sporta departamenta direktors Vladimirs Šteinbergs un projekta “Sporto visa klase” idejas autors Žoržs Tikmers. Tāpat 94 projekta jaunpienācējām (klasēm) svinīgi tika piešķirta “Sporto visa klase” piederības zīme – karogs.

2023./2024. mācību gadā projektā “Sporto visa klase” piedalās 317 klases jeb 6400 2. līdz 6. klašu skolēni no 35 pašvaldībām.

Foto: No Latvijas Olimpiskās komitejas arhīva


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi