×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-14
LATA ideju ģeneratorā – 3. vietā Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda

No 5. oktobra līdz 10. novembrim norisinājās Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas (LATA) ikgadējais atvērto datu hakatons un ideju ģenerators. Šā gada tēma bija “Digitālais maks – drošai identifikācijai un plašam pakalpojumu klāstam Eiropā”. Ideju ģeneratorā 3. vietu ieguva Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda “Pilsētas putni” ar ideju “Latvijas sabiedrības veselības uzlabošana”.

Mūsu izaugsme un labklājība ir kļuvusi nesaraujami saistīta ar sabiedrības un biznesa digitalizāciju un IT pratību, kas kopumā tiek realizēta digitālās transformācijas ietvaros. LATA hakatonā skolēniem un studentiem tika sniegta iespēja konkursam pieteikt gan idejas, gan konkrētus priekšlikumus tehniskajiem un reāliem risinājumiem, izmantojot atvērtos datus.

Šogad konkursā bija pārstāvētas skolas no dažādām Latvijas vietām. Pusfinālā iekļuva komandas no Valmieras, Rīgas, Liepājas, Siguldas, Babītes un Rugājiem. Tāpat organizatori priecājās redzēt, ka tika pārstāvētas dažādas vecumu grupas – no 6. līdz pat 12. klasei. Skolēnu idejas un nākotnes redzējums ļauj saskatīt jaunas iespējas un risinājumus dažādām ikdienas problēmsituācijām.

 

Foto: No LATA arhīva


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi