×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-14
Turpinās biedrības “Kultūra. Vide. Sabiedrība” projekta nodarbības

Augustā iesāktie projekti “Dzīvosim ar prieku un smaidu” un “Jaunas prasmes atkal dod jaunas iespējas” piedāvā gleznošanas, keramikas, mašīnizšūšanas un mašīnadīšanas nodarbības. Projekta ietvaros norisinājās arī mākslas plenērs – Imanta Ziedoņa krāsainās pasakas. Projektu atbalsta Siguldas novada pašvaldība pieaugušo mūžizglītības projektu programmā.

Projektu mērķis ir sekmēt un iedrošināt sociāli atstumtās sabiedrības grupas; sniegt vietējai kopienai iespējas bez maksas apgūt jaunas prasmes un izmantot tās, lai gūtu peļņu; sekmēt sociāli atstumto grupu socializāciju.

Projekta nodarbības norisinās Siguldas novada Sunīšu, Inciema un Raganas teritorijā. Kopumā nodarbības jau apmeklējuši vismaz 45 dalībnieki un sasniegti lieliski rezultāti iemaņu apguvē. Šobrīd Sunīšu kopienas centrā apskatāmi dalībnieku radošie darbi.

Projektu koordinatore – Inta Kalniņa, vairāk informācijas, zvanot uz tālruņa numuru 29109324 vai rakstot uz e-pasta adresi kalnina.inta2@inbox.lv.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi