×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-14
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dūka” aicina uz koncertu “Atmiņu klade”

2023. gadā Siguldas kultūras centra “Siguldas devons” vidējās paaudzes deju kolektīvam “Dūka” īpašs ir skaitlis 3 – dejotāji 3. reizi piedalījās Dziesmu un deju svētkos un kolektīvs svin savu 13. dzimšanas dienu. Tas ir gana nopietns skaitlis, lai pakavētos atmiņās par kopā pavadīto laiku – gan pašiem savā vidū, gan draugu lokā. Tieši tāpēc 25. novembrī plkst. 18.00 ikviens ir aicināts uz koncertu “Atmiņu klade” “Siguldas devonā”.

Koncertā “Atmiņu klade” piedalīsies arī vidējās paaudzes deju kolektīvi “Augšup” (Vangaži), “Dziga” (Rēzekne), “Dzirnu senči” (Rīga), “Gauja” (Valmiera), “Pūrs” (Valmiera) un “Raksti” (Ogre). Visi kopā izdejos savas mīļākās dejas, taču būs arī daži pārsteigumi.

Savulaik nosaukumu “Dūka” dejotāji aizņēmās no dūdām līdzīga mūzikas instrumenta. Lai dūkas skanētu, tās jāpiepilda ar gaisu, enerģiju un jābūt prasmīgam meistaram, lai instruments priecētu klausītājus. Un “Dūkas” dejotāji apliecina, ka tādi ir gan viņi, gan viņu draugi!

Biļetes cena – 5 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem iepriekšpārdošanā 20% atlaide. Biļetes var iegādāties arī tiešsaistē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi