×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-15
Decembrī Siguldā būs pieejama mobilā diagnostika

Piektdien, 1. decembrī, Siguldā, Raiņa ielā 3, no plkst. 10.00 līdz 17.00 būs pieejama mobilā diagnostika – mamogrāfs, krūšu pārbaudei. Pakalpojumu nodrošinās MFD Veselības grupa.

Mamogrāfijas izmeklējums sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros, ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma). Ar ģimenes ārsta vai speciālista, kuram ir līgums ar NVD, nosūtījumu – 3 eiro, bet ar nosūtījumu no ārsta, speciālista, kuram NAV noslēgts līgums ar NVD – 39 eiro.

Rentgens plaušām ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 20 eiro.

Nepieciešams iepriekšējs pieraksts, zvanot uz tālruņa numuru 25431313 (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00), iedzīvotāji ir aicināti iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru.

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100–64111.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi