×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-02-06
Šomēnes sāksies informatīvās tikšanās ar topošo pirmklasnieku vecākiem
Lai iepazīstinātu topošo pirmklasnieku vecākus ar novada izglītības iestāžu piedāvātajām mācību programmām un pedagogiem, kā arī nodarbību norisi, pagarināto grupu pieejamību un citām aktualitātēm, 7. februārī sāksies informatīvās sanāksmes, kas turpināsies līdz pat maijam.

Savukārt uzņemšana Siguldas novada vispārizglītojošajās skolās sāksies 1. martā un turpināsies līdz augusta beigām. Plašāka informācija par pieteikšanos tiks izziņota.

 

Lai piedalītos mācību iestāžu organizētajos pasākumos, lūdzam sekot līdzi informācijai konkrētajā skolā:

  • 7. februārī plkst. 18.30 Laurenču sākumskolā;
  • 8. februārī plkst. 18.00 Inčukalna pamatskolā;
  • 13. februārī plkst. 18.00 Siguldas 1. pamatskolā;
  • 15. februārī  plkst. 18.00 Mālpils vidusskolā;
  • 17. februārī plkst. 10.00–12.00 Siguldas pilsētas vidusskolā;
  • 22. februārī Allažu pamatskolā – plkst. 9.50–11.20 iepazīšanās ar skolu un stundu vērošana; plkst. 17.00 – vecāku sanāksme;
  • Mores pamatskolā tikšanās notiks martā (norises laiks un datums tiks precizēts);
  • 17. aprīlī plkst. 18.00 Krimuldas vidusskolā;
  • 28. maijā Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā (norises laiks tiks precizēts).

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi