×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-02-07
Siguldā norisināsies starptautiska līmeņa sacensības kamaniņu sportā

Jau otro gadu pēc kārtas Siguldā, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”, starptautiska līmeņa kamaniņu sporta sacensības norisināsies divas nedēļas nogales pēc kārtas.

24. un 25. februārī norisināsies Eberspächer Pasaules kausa 8. posms un BMW Sprinta Pasaules kauss. Sacensību starplaikos skatītājus izklaidēs dīdžejs ALEXX REA. Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” pulcēsies kamaniņu braucēji no visas pasaules, lai cīnītos par godalgām Pasaules kausa astotajā posmā. Sacensībās startēt pieteikušies 126 sportisti no 14 valstīm.

Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas Nacionālo kamaniņu sporta izlases sportistus: Elīnu Ievu Vītolu, Sigitu Bērziņu, Kendiju Aparjodi, Frančesku Bonu, Kristeru Aparjodu, Gintu Bērziņu, Kasparu Rinku, Robertu Dreimani, Mārtiņu Botu/Robertu Plūmi, Eduardu Ševicu-Mikeļševicu/Lūkasu Krastu, Raimondu Baltgalvi/Vitāliju Jegorovu, Jāni Gruzduli-Borovoju/Ēdenu Eduardu Čepuli, Andu Upīti/Zani Kalumu un Viktoriju Ziediņu/Selīnu Elizabeti Zvilnu.

Sestdien, 24. februārī:

 • plkst. 10.00 – 1. brauciens sievietēm;
 • plkst. 11.25 – 2. brauciens sievietēm;
 • plkst. 12.55 – 1. brauciens vīriešu divvietīgās ekipāžas;
 • plkst. 13.43 – 1. brauciens sieviešu divvietīgās ekipāžas;
 • plkst. 14.40 – 2. brauciens vīriešu divvietīgās ekipāžas;
 • plkst. 15.32 – 2. brauciens sieviešu divvietīgās ekipāžas.

Svētdien, 25. februārī:

 • plkst. 10.27 – 1. brauciens vīriešiem;
 • plkst. 12.35 – 2. brauciens vīriešiem;
 • plkst. 14.30 – BMW Sprinta kauss sievietēm;
 • plkst. 15.15 – BMW Sprinta kauss vīriešu divvietīgās ekipāžas;
 • plkst. 15.45 – BMW Sprinta kauss sieviešu divvietīgās ekipāžas;
 • plkst. 16.30 – BMW Sprinta kauss vīriešiem.

Apbalvošanas ceremonijas norisināsies uz lielā laukuma pie skatuves.

Savukārt piektdien, 9. februārī, no plkst. 15.00 bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies noslēdzošais Latvijas zīmolu kauss – “NUTEGO” kauss kamaniņu sportā. Sacensībās startēs jaunieši vecuma grupās no Jauniešiem A līdz Jauniešiem D. Kopumā sacensībām pieteikušies 68 jaunie kamaniņu braucēji: septiņi “Jaunieši A” zēni, piecas “Jaunietes A” meitenes, astoņi “Jaunieši B” zēni, piecas “Jaunieši B” meitenes, piecas “Jaunieši C” meitenes, 13 “Jaunieši C” zēni, 17 “Jaunieši D” zēni, kā arī astoņas “Jaunieši D” meitenes.

 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Kamaniņu sporta federācijas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Ieva Ose

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi