×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-02-07
Aicina bez maksas apgūt aušanas prasmes Sunīšu Kopienas centrā

Sunīšu Kopienas centrā ir iekārtota audēju telpa ar stellēm, kas sniedz iespēju ikvienam interesentam bez maksas apgūt aušanas prasmes un kaut ko jauku sev noaust – lupatu deķi, šalli, sedziņu, apģērbu, somu vai jebko citu.

Iepriekšējā pieredze un prasmes aušanā var arī nebūt, galvenais ir vēlme apgūt ko jaunu. Aušanas apmācības vadīs audēja, TLMS “Krimulda” vadītāja Laila Šteinberga. Par nodarbību laiku jāvienojas individuāli, zvanot uz tālruņa numuru 26589412 (Laila) vai rakstot uz e-pasta adresi anita.rubane@sigulda.lv.

Aušanas nodarbības notiek Sunīšu Kopienas centra audēju telpā Sunīšos, Klusā ielā 6.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi