×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-02-08
Mālpilī notiks vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki “Kā pieradināt pūķi”

Sestdien, 10. februārī, plkst. 17.00 Mālpils Kultūras centrs aicina uz skanīgu vokālo ansambļu koncertu “Kā pieradināt pūķi”. Jauno Pūķa gadu pieradināsim ar skanīgām dziesmām, mīklām un kopā būšanas prieku.

Koncertā piedalīsies Mālpils sieviešu vokālais ansamblis “Vokālā bilance” (vadītāja Sanita Vītuma), mazo pūķēnu ansamblis – Mālpils vidusskolas 5.b klase, kā arī Ķekavas dāmu ansamblis “Jūti” (vadītāja Antra Dreģe), ansamblis “Lēdurgas vīri”, kā arī dāmu vokālie ansambļi – “Imera” un “Ēra” (vadītājs Imants Točs), Jaungulbenes postfolkloras ansamblis “Dadzes” (vadītaja Inta Zellīte), Valmieras sieviešu vokālais ansamblis “Ad rem” (vadītāja Inese Sudraba).

Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes pieejamas Mālpils Kultūras centrā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi