- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

e.sigulda.lv
A- A A+ T T

2024-02-14
Siguldas Sporta skolas vieglatlētiem augsti sasniegumi Latvijas čempionātā

9. un 10. februārī Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts U18 un U20 vecuma grupām, no kura ar medaļām atgriezās vairāki Siguldas Sporta skolas vieglatlēti.

Lai starētu Latvijas čempionātos vieglatlētikā, ir jāizpilda normatīvi. Uz šiem čempionātiem normatīvus izpildīja 14 audzēkņi. Treneri: Arnolds Strenga, Markuss Ozols, Solveiga Ziediņa, Gunta Blūmiņa.

U18 vecuma grupa (2007.–2008. gadā dzimušie)

Par Latvijas čempioni 800 metru skrējienā kļuva Elīza Pole, veicot lielisku skrējienu visas distances garumā. Rezultāts 2:19,84 sekundes ir arī jauns Siguldas Sporta skolas rekords. Elīza ieguva arī bronzas medaļu 1500 metru distancē, finišējot pēc 4:53,71 sekundēm.

Laura Petrovska 400 metru sprintu izskrēja 59,92 sekundēs, izcīnot bronzu, bet 800 metru skrējienā ieguva augsto 5. vietu ar rezultātu 2:21,65 sekundes.

Elita Tauriņa 800 metros finišēja 11. vietā, nedaudz atpaliekot no personīgā rekorda. Nikola Bunde augstlēkšanā ar 1,60 metru augstumā pārvarēto latiņu izcīnīja bronzas medaļu, kā arī ieguva 4. vietu 60 metru barjerskrējienā ar jaunu personīgo rekordu – 8,80 sekundes. Nikola ieguvusi arī otro vietu tāllēkšanā. Savukārt Estere Ūzuliņa 3 kilogramu lodi raidīja sava personīgā rekorda tālumā – 11,75 metrus – un izcīnīja 10. vietu. Luīze Marta Līvmane 60 metru sprintu veica 8,53 sekundēs.

U20 vecuma grupa (2005.–2006. gadā dzimušie)

Jānis Stūrītis 400 metrus veica meistarkandidāta un Siguldas Sporta skolas rekorda ātrumā jeb 49,80 sekundēs, kāpjot uz goda pjedestāla bronzas pakāpiena. Savukārt otrajā sacensību dienā Jānis 800 metrus veica 1:55,35 sekundēs un ieguva sudraba godalgu (treneris Gints Bititis).

Emīls Bangevics laboja sev piederošos Siguldas Sporta skolas rekordus un 60 metrus barjerskrējienā ar meistarkandidāta rezultātu – 8,27 sekundēm – izcīnīja bronzas medaļu, bet tāllēkšanas 6,78 metrus tālais lēciens deva augsto 5. vietu.

Renāram Jumiķim 60 metru sprintā 11. vieta ar rezultātu 7,37 sekundes, savukārt Jānim Kravalim – 7,53 sekundes un 16. vieta. Kristaps Garančs skrēja 2000 metru kavēkļu skrējienu un ar rezultātu 7:25,07 sekundes ierindojās 8. vietā.

4x200 metru jauktajā stafetē Jete Laiva, Marta Balanas, Emīls Bangevics, Jānis Kravalis izcīnīja bronzas medaļas.

Informāciju sagatavoja: Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Gunta Blūmiņa