×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-03-26
Siguldietis pārstāvējis Latviju Pasaules čempionātā tenisā senioriem

Siguldietis Edgars Konstantinovičs Latvijas izlases sastāvā piedalījās Pasaules čempionātā tenisā senioriem vecuma grupā 75+. Čempionāts notika no 10. marta līdz 15. martam Turcijā, Manavgatā. Kopā ar komandas biedriem siguldietis Pasaules čempionātā izcīnīja 12. vietu.

Visas komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, pa četrām komandām katrā. Latvija tika ielozēta grupā ar Spāniju, Īriju un Dienvidāfriku. Izspēles kārtība bija divas vienspēles un dubultspēle. Vienīgi Edgars spēja izcīnīt uzvaras: pret Īriju 6:4 un 6:2; pret Dienvidāfriku 6:0 un 6:1 vienspēlē un 6:1 un 6:3 dubultspēlē. Tas ierindoja Latvijas komandu 12. vietā, atstājot aiz sevis spēcīgās Francijas, Beļģijas, Indijas un Dienvidāfrikas komandas.

Komandas ierindojās sekojoši: Kanāda, Itālija, Spānija, ASV, Vācija, Dānija, Anglija, Irija, Austrālija, Šveice, Turcija, Latvija, Francija, Beļģija, Indija, Dienvidāfrikai.

Edgara Konstantinoviča dalība pasaules čempionāta tika nodrošināta ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi