×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-03-26
Aicinām izteikt savus priekšlikumus Siguldas novada pašvaldības teritorijas plānojuma izstrādei

Siguldas novada pašvaldības dome 2023. gada 16. martā pieņēma lēmumu par jauna Siguldas novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu. Patlaban notiek darbs pie plānojuma pirmās redakcijas izstrādes. Pilnvērtīgam darba procesam iedzīvotāji aicināti savus priekšlikumus teritorijas plānojuma izstrādei iesniegt līdz 5. aprīlim.

Iesniegumus lūdzam sūtīt elektroniski parakstīta dokumenta veidā uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv, sūtot pa pastu uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, vai iesniedzot personīgi jebkurā klientu apkalpošanas centrā Siguldā vai pagastos. Jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie teritorijas plānojuma izstrādes vadītājas Zaigas Jēkabsones, tālruņa numurs 67800959, e-pasta adrese zaiga.jekabsone@sigulda.lv.

Svarīgi atzīmēt, ka šā gada 5. februārī ir noslēgts līgums par Siguldas novada teritorijas plānojuma izstrādi, ietverot stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma un transporta attīstības plāna izstrādi, ar pakalpojuma iepirkuma uzvarētāju SIA “METRUM”. Līdz ar to norit teritorijas plānojuma praktiskā izstrāde.

Līdz šim no novada iedzīvotājiem un nekustamo īpašumu īpašniekiem ir saņemti aptuveni 80 iesniegumi ar priekšlikumiem teritorijas plānojuma izstrādei. Visvairāk iesniegumu ir no Inčukalna pagasta (29), tālāk pēc iesniegumu skaita seko Sigulda (17), Siguldas pagasts (12), Mālpils pagasts (11 iesniegumi), Krimuldas pagasts (9 iesniegumi), Allažu pagasts (2 iesniegumi). Priekšlikumi galvenokārt saistīti ar funkcionālo zonu maiņu atbilstoši iesniedzēja interesēm (47 priekšlikumi), daudz ir priekšlikumu par zemes vienību līdzās Siguldai vai novada ciemiem iekļaušanu apdzīvoto vietu robežās (23 priekšlikumi). Ir saņemti priekšlikumi par jaunveidojamu zemes vienību minimālo lielumu, ielu sarkano līniju izvietojumu un citiem jautājumiem. Iepazīstoties ar jau iesniegtajiem priekšlikumiem, secināms, ka ne visus varēs iekļaut plānojumā, piemēram, ja tie neatbilst valsts normatīviem. Tāpat uz vienu teritoriju var būt saņemti savstarpēji pretrunīgi priekšlikumi, jāvērtē, vai priekšlikums atbilst plānošanas principiem un vides aizsardzības prasībām. Par to, vai priekšlikums ir iekļauts teritorijas plānojuma risinājumos, varēs pārliecināties teritorijas plānojuma pirmās redakcijas publiskās apspriešanas laikā nākamgad. Pirms publiskās apspriešanas uzsākšanas tiks publicēta informācija par tās norises laiku.

Dokuments būs pieejams elektroniski valsts vienotajā ģeoportālā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi