×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-03-27
Iespēja piedalīties pieaugušo mūžizglītības nodarbībās “Izmanto pumpuru laiku”

Jau 1. aprīlī ar nodarbību Lēdurgas dendroparkā sāksies pieaugušo mūžizglītības nodarbību cikls “Izmanto pumpuru laiku”, tādējādi atklājot Lēdurgas dendroparka sezonu. Nākamā nodarbība plānota 7. aprīlī Krimuldas pagasta “Lapkalnos” un 14. aprīlī Krimuldas Tautas namā. Tās norisināsies no plkst. 12.00 līdz 13.30.

7. un 14. aprīļa aktivitātei nepieciešama iepriekšēja reģistrēties. To var veikt elektroniski, aizpildot veidlapu tiešsaistē.

Nodarbību laikā būs iespēja uzzināt, kas ir gemmoterapija jeb pumpuru vākšana, ko vērtīgu var iegūt pumpuriem, tos izmantojot savā labā. Vēl būs iespēja noskaidrot, kā vākt un apstrādāt pumpurus, lai visefektīvāk izmantotu to īpašības un kādi ir drošības apsvērumi, vācot pumpurus. Tāpat varēs iegūt praktisku informāciju par vides aizsardzības apsvērumiem.

Nodarbība ir piemērota personām, kas vēlas uzzināt par gemmoterapiju un izmēģināt ar to saistītās aktivitātes, kā arī personām, kas jau darbojas ar dažādu dabā esošo velšu vākšanu. Tā būs noderīga, lai papildinātu iemaņas par pumpuru vākšanu, tādā veidā attīstot savas zināšanas un prasmes.

Nodarbības ietvaros tiks sniegtas gan vispārīgas teorētiskās zināšanas par gemmoterapiju, gan praktiski tiks veikta dažādu pumpuru vākšana, analizējot katras augu sugas pumpuru labāko vākšanas laiku, izmantošanas veidu, uzsverot to labākās īpašības. Atsevišķi uzmanība tiks pievērsta vides aizsardzībai, lai nepieļautu kaitējuma nodarīšanu videi.

Personām, kuras jau interesējas vai praktizē dabiskas terapijas, piemēram, vāc zāļu tējas, gemmoterapija var būt vērtīgs papildinājums viņu rīku komplektam. Nodarbība var sniegt ieskatu par gemmoterapijas izmantošanu kā proaktīvu līdzekli labas veselības saglabāšanai.

Aktivitātē īpaši aicināti pieteikties dalībnieki vecumā no 18 gadiem.

Nodarbības organizē biedrība “r.a. “Siltumnīca””  ar Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu mūžizglītības projektā “Izmanto pumpuru laiku – ēd, vāc, ārstējies!”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi