×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-03-28
Siguldā varēs aplūkot “Art Studio Peahen” izstādi “Plaukums”

6. aprīlī plkst. 12.00 Siguldas novada bibliotēkā atklās Patricijas Brekte-Pannetjē mākslas studijas “Art Studio Peahen” gleznošanas grupas izstādi “Plaukums”. Izstāde motīvi vēsta par gleznošanas grupas mākslinieču jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu gleznojot, iedvesmu gūstot no dabas – ainavām, ziediem un dzīvajām radībām.

Izstāde apvieno gleznošanas grupas jaunākos darbus – klusās dabas atainojumus radošajās izpausmēs, izceļot akrila glezniecības tehniku un individuālās interpretācijas. Iztādes darbu autores: Ginta Lāce, Ieva Spicberga, Zanda Lasmane, Kristīne Rauska-Zeltiņa, Dana Krūmiņa, Anda Ķīvīte-Urtāne, Inese Erenbote, Kristīne Kazāka, Kate Novicāne, Madara Volksone, Zinta Jansone, Iveta Boša, Diāna Gredzena un māksliniece Patricija Brekte-Pannetjē.

Izstādes nosaukums “Plaukums” raksturo savdabīgo mākslinieku grupas radošo enerģiju un daudzveidību, ieskicējot ainavas, kas stiepjas pāri ierastajiem horizontiem un ienesot jaunas emocijas uz gleznu audekliem. Viena no izstādes autorēm Ginta Lāce izstādi “Plaukums” raksturo sekojoši: “Tā ir gaisma, piedzimšana, dzīvības avots. Tas vēsta par līdzsvaru starp sauli un gaismu, maigumu un mīlestību, izlaušanos un atdzimšanu. Brīnišķīgs dzīvības izpausmes mirklis, paļāvība, drosme, brīvība – būt”.

Izstāde ir ne tikai par glezniecību kā mākslas formu, bet arī par katra brīvā laika mākslinieka un apmeklētāja iesaistīšanos piedāvātajā vizuālajā stāstījumā. Izstāde “Plaukums” aicinās apmeklētājus paust savu radošumu, atklājot personīgās interpretācijas par redzēto, kā arī dalīties ar emocijām, ko izraisa mākslas darbi.

Izstādē aplūkojamas gleznas akrila tehnikā gan uz melna, gan uz balta audekla. Darbos dominē dažādu krāsu gammas. Šī daudzveidība atspoguļo gleznošanas grupas izstādes  “Plaukums” mērķi –  atklāt un atbalstīt dažādas mākslas formas un izpausmes.

““Plaukums” ir ne vien par plaukstošiem ziediem un citiem pavasarīgi-vasarīgiem gleznu motīviem, bet arī par dvēseles uzplaukšanu brīdī, kad tā satiek sev radniecīgas, spēlējoties ar krāsām un otas triepieniem iknedēļas nodarbībās mākslas studijā,” par radošo procesu atklāj izstādes dalībniece Ieva Spicberga.

Māksliniece Patricija Brekte-Pannetjē kopš 2017. gada savu mākslas studiju “Art Studio Peahen” vada Siguldā. Mākslas studijā notiek aktīvas gleznošanas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem, bet vasarās tiek organizētas Grafikas vasaras skolas un radošie gleznošanas cikli “Uzglezno Siguldu un vidi ap to”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi