×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-04-03
Atzīmējot NATO 75. gadadienu, 4. aprīlī plānoti militāro gaisa kuģu pārlidojumi

Ceturtdien, 4. aprīlī, militārajā bāzē “Ādaži” notiks svinīga ceremonija, atzīmējot  NATO pastāvēšanas 75. gadadienu. Ceremonijas laikā tiek plānoti militāro gaisa kuģu zemie pārlidojumi, kas var radīt īslaicīgu paaugstinātu troksni.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus nesatraukties un ar sapratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm un izsaka pateicību par sabiedrības atbalstu Latvijas aizsardzības spēju stiprināšanā.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigādes sociālo tīklu vietnēs: FacebookInstagram, TikTok, Youtube un Twitter (X).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi