×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-13
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem augsti rezultāti programmēšanas konkursā

11. maijā Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolā norisinājās programmēšanas konkurss vidusskolēniem, kurā piedalījās arī Siguldas pilsētas vidusskolas Robotu tehnoloģiju virziena 12.b klases skolēni, gūstot augstus rezultātus.

Konkursā startēja 28 komandas, bet finālā tika tikai deviņas – divas no tām no Siguldas pilsētas vidusskolas. Jorena Jāņa Trēgera un Jāņa Reiņa Reinsona komanda konkursā ieguva 3. vietu, prezentējot savu izveidoto tehnoloģisko risinājumu, proti, FRIL (Fast Response Image Loader), kas paredz iespēju veidot digitālo attēlu galeriju un attēlot vēlamo informāciju, balstoties uz NFC karšu lasīšanas tehnoloģiju.

Finālā piedalījās arī Anrija Dambja un Vanesas Vidiņas komanda, piedāvājot ideju par mērījumu sistēmu, kura ar sensoru palīdzību ļauj vieglāk un ērtāk orientēties apkārtējā vidē cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Paldies skolotājam Edgaram Bajarunam un Ancei Kancerei par atbalstu!


© www.sigulda.lv


Pasākumi