×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-14
Novadniecēm veiksmīgs starts tautas sporta Mamanet sacensībās

11. maijā Ogrē norisinājās pirmais sabraukums tautas sportā Mamanet (kas turpmāk būs pazīstams arī kā “Ķer un servē bumbu”) 2024. gada sezonā, kura laikā tika noskaidrotas labākās komandas no visas Latvijas.

Latvijas tautas sporta asociācijas (LTSA) rīkotajās sacensībās “LTSA Kauss Ķer un servē bumbu” piedalījās 27 komandas no Latvijas. Siguldas novadu pārstāvēja biedrības Mamanet komandas “Ledenes” meitenes – Signe Kacēna, Madara Duļevska, Helēna Gleglu, Ina Masule, Krista Freimane, Ieva Krūmiņa, Gunita Zariņa un trenere Mairita Bičkovska.

Dalībnieces tika sadalītas sešās grupās. Grupu izspēlē “Ledenes” spēlēja pret komandām no Jelgavas “Mītava OPEN 2” un “Visas zvaigznes”, Daugavpils “Arī Lilijas” un Rēzeknes “Prozit”, noslēgumā ierindojoties pirmajā vietā. Izslēgšanas spēlēs sīvā cīņā ar 2:1 “Ledenes” pieveica komandu “Rīga”. Piekāpjoties komandai no Jēkabpils “ZASA”, sportistes ierindojās augstajā dalītajā 4.–6. vietā. “LTSA Kauss Ķer un servē bumbu” pirmā sabraukuma līderes bija komanda no Balviem – “Balvu vilcenes”.

Lepojamies ar sasniegumiem un vēlam panākumus arī turpmāk!


© www.sigulda.lv


Pasākumi