×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-15
Likvidē atkritumu savākšanas punktus Inčukalnā; aicina izmantot alternatīvas

Cilvēku negodprātīgas rīcības dēļ tiek likvidēti trīs publiski pieejami atkritumu dalītās savākšanas punkti Inčukalna pagastā – Inčukalna Laimes un Saules ielas krustojumā (pie vecās katlu mājas), Stacijas laukumā Inčukalnā, kā arī Gaujas ciema Gaujaslīču ielā 38 (pie skeitparka).

Secināts, ka atkritumu šķirošanas kultūra Inčukalna pagasta publiski pieejamos atkritumu dalītās savākšanas punktos ilgstoši ir bijusi ļoti slikta – cilvēki tajos regulāri atstāj visa veida atkritumus, kas nav pārstrādājami, novieto atkritumus blakus konteineriem, kā rezultātā publisko punktu apkārtne regulāri ir piegružota, kas savukārt rada papildu izdevumus punktu sakopšanai, negatīvi ietekmē ciema vizuālo tēlu un rada pamatotu neapmierinātību iedzīvotājos.

Atgādinām, ka SIA “Clean R” bez papildus maksas visiem klientiem (gan juridiskām, gan fiziskām personām) nodrošina atkritumu šķirošanas pakalpojumu maršruta veidā ar speciāliem konteineriem klienta adresē. Aicinām vērsties SIA “Clean R”, lai pieteiktu pašam savu šķiroto atkritumu konteineru. Savukārt daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus, pie kuru mājām vēl nav šķiroto atkritumu konteineri, aicinām vērsties pie sava mājas apsaimniekotāja, lai tas sazinās ar konkrēto atkritumu apsaimniekotāju un nodrošina atkritumu šķirošanas konteinerus teritorijā.

Šķiroto atkritumu savākšanas laukums pie Inčukalna dzelzceļa stacijas (piebraukšana no Plānupes ielas), kā arī publiski pieejamie atkritumu dalītās savākšanas punkti (Inčukalnā, Plānupes ielā pie Šķiroto atkritumu savākšanas laukuma un Gaujā, Gaujaslīču ielā 41 pie katlumājas) turpina darbu ierastajā kārtībā.  


© www.sigulda.lv


Pasākumi