×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-15
Nedēļas nogalē, 18. maijā, Inčukalnā aicina svinēt 13. Deju svētkus

Vairāk nekā 10 gadus trešajā maija sestdienā Inčukalnā tiek svinēti Deju svētki, kuri pulcē dažādu paaudžu dejotājus no tālākas un tuvākas apkārtnes. Šogad, 18. maijā, Deju svētki norisināsies trīspadsmito reizi, kur kopā 34 deju kolektīvi ar vairāk nekā 800 dejotājiem izdejos skaistākās latviešu skatuviskās tautas dejas Inčukalna Aleksandra estrādē, kas kārtējo reizi apliecinās “Deja ir Daile un Spēks”. Deju mēģinājumi sāksies jau plkst. 8.30 no rīta.

Katru gadu dejotāju pulks kļūst arvien plašāks. Svētku ideju izauklējis un iedzīvinājis vidējās paaudzes deju kolektīva “Virši” un senioru deju kolektīva “Labāko gadu Virši” vadītājs Andrs Briņķis. Viņam ir lieliski palīgi – “labā roka” Andris Koknevičs un koncertmeistare Ināra Paegle.

Šogad pašmāju tautisko deju kolektīviem – vidējās paaudzes deju kolektīvam (VPDK) “VIRŠI “, senioru deju kolektīvam (SDK) “Labāko gadu VIRŠI”, vidējās paaudzes deju kolektīvam “RUNČI un KAĶES” pievienosies vēl 31 deju kolektīvs:

  • no Siguldas novada: Siguldas VPDK “Dūka” un SDK “Sidrabdancis”, no Allažiem VPDK “Ķimelītis” un SDK “Ķimelis”, no Lēdurgas VPDK “Lēdurga”, no Mālpils SDK “Kniediņš”;
  • no Rīgas: TDA “Dancis” un VPDK “Dancis”, DA “Pērle”, VPDK “Rits”, BDK “Saule”, JDK “Saule”, VPDK “Saule”, JDK “Rits”, BDK “Dzērvenīte”, JDK “Dzērvenīte”, VPDK “Gatve”, VPDK  ”Dižbramaņi”, VPDK “Ŗīdzenieks”, SDK “Sendancis”;
  • no Jelgavas: JDK “Jundari”;
  • no Limbažu novada Skultes: VPDK “Lecam pa vecam”;
  • no Ādažu novada: SDK “Sprigulis” un SDK “Dēka”;
  • no Ropažu novada Berģiem: VPDK “Madara” un DA “Greizie rati”, no Garkalnes JDK “Rotā” un VPDK “rotā”, no Vangažiem BDK “Kadiķīši” un VPDK “Augšup”, VPDK “Rudzi”.

Svētku programma:

  • plkst. 15.00–21.00 Amatnieku gadatirgus Zvaigžņu ielā pie Inčukalna pamatskolas;
  • plkst. 17.45 Deju svētku dalībnieku svētku gājiens no Inčukalna Tautas nama uz Aleksandra parka estrādi;
  • plkst. 18.00 Lielkoncerts “Pār deviņi novadiņi”;
  • plkst. 21.00–2.00 Zaļumballe ar grupu “Tutti Frutti”. Ieejas maksa zaļumballē – 5 eiro,ar “S! Karti” iepriekšpārdošanā – 4 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi