×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-20
Rakstniece Zane Zusta viesojas Siguldas novada bibliotēkā

14. maijā Siguldas novada bibliotēkā viesojās rakstniece Zane Zusta un pūcīte Ucipuci. Autore pasākuma laikā iepazīstināja ar sevi, pastāstīja bērniem par to, kā tapa grāmatas un kā var kļūt par rakstnieku.

Rakstniece izstāstīja Ucipuci stāstu un pēc tam kopīgi pārrunāja Ucipuci zinību nodaļu, kur pūcīte māca, ko darīt, ja gadās nozaudēties, un arī par to, kā paraudzīties uz lietām citādāk. Nodarbības laikā bērniem bija iespēja izspēlēt leļļu teātri. Pasākuma noslēgumā bērni krāsoja un gatavoja savu Ucipuci pūcīti. Pasākumā piedalījās Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” grupas “Pūcītes” audzēkņi.

Zane Zusta ir latviešu autore, kura radījusi stāstu par pūcīti Ucipuci. Tā ir rotaļu pūcīte, kas ģimenes ceļojuma laikā nejauši tiek aizmirsta kādā viesu mājā Itālijā un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša.

Tikšanās ar autori norisinājās ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējuma atbalstu projektam “Pasākumu cikls “Sarunas bibliotēkā ar rakstniekiem” Siguldas novadā”.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv


Pasākumi