×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-20
Mālpilī aizvadīts basketbola turnīrs

18. maijā Mālpils Sporta centrā norisinājās Siguldas novada pašvaldības Mālpils pagasta 3x3 basketbola turnīrs.

Basketbola turnīra izspēles kārtība tika mainīta, jo divas komandas neieradās. Divas ieradušās komandas izspēlēja play-off sistēmas spēles līdz trim uzvarām. Ar kopējo rezultātu 3:1 spēlēs uzvarēja komanda ar nosaukumu “Es nezinu”, ko pārstāvēja Deins Berģis, Rodrigo Osītis, Toms Steķis, Rūdolfs Purnis.

Otru komandu ar nosaukumu “Bauska” pārstāvēja Ričards Bičkovskis, Rolands Cīrulis, Linards Tobota, Kristaps Dzerkals. Spēles tiesāja Reinis Aizupietis un Silvestrs Kalniņš.

Organizatori pateicas Siguldas novada pašvaldībai, kā arī tiesnešiem, spēlētājiem un līdzjutējiem.


© www.sigulda.lv


Pasākumi