×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-21
Allažos norisinājies pasākums “Bērnu sporta rīts”

18. maijā Allažu Sporta centrā notika pasākums pirmsskolas vecuma bērniem – “Bērnu sporta rīts”, kurā bērni ieradās ar saviem vecākiem un piedalījās sporta aktivitātēs.

Pasākumā bija vingrošana, līdzsvara vingrojumi, florbola un futbola sitieni vārtos, dažādi metieni – basketbola metieni dažāda augstuma grozos, bumbiņu un maisiņu metieni, kā arī šautriņas, veiklības stafetes u.c aktivitātes un rotaļas.

Pasākumam nebija sacensību raksturs, bet galvenais mērķis bija bērnus iepazīstināt ar sportu. Bērni mājup devās ļoti apmierināti. Pasākumā piedalījās 21 bērns.

Informāciju sagatavoja:
Ēvalds Tukišs
Allažu Sporta centra vadītājs


© www.sigulda.lv


Pasākumi