×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-21
Siguldas svētkos aicina uz radošo kolektīvu koncertu pie “Siguldas devona”

Siguldas svētkos, 25. maijā, tradicionāli notiek koncerts, kurā uzstājas gan novada amatiermākslas kolektīvi, gan citas radošās apvienības. Šogad koncerts notiks pie kultūras centra “Siguldas devons”, tā sākums plkst. 12.00. Uz to skatītājus aicina dažādu paaudžu mākslinieki, priecējot ikvienu svētku apmeklētāju – deju ritmi un skanīgi priekšnesumi virmos gaisā, liekot savienoties skanīgās dziesmās un piesist takti deju solim.

Lai ikviens paspētu uz šo svētku programmu plkst. 10.00 notiks svētku muzikālā modināšana “Labrīt, Sigulda!” – mosties un noskaņojies!

Koncertā piedalās: Bungu skolas audzēkņi; kultūras centra “Siguldas devons” vidējās paaudzes deju kolektīvs ”Dūka”, pirmsskolas izglītības iestādes “Māllēpīte” audzēkņi no grupiņām “Mazputniņi”, “Sienāzīši” un “Bitītes”, Lēdurgas Kultūras nama 5.–9. klašu deju kolektīvs “Urga”, Mālpils Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sidgunda” un jauniešu deju kolektīvs “Māra”. Dejas pasaule ir plaša un daudzveidīga un to apliecinās arī pārējie koncerta dalībnieki – deju grupa “A-Zarts”, senioru deju kopas “Sniegaroze” un “Preilene”, eksotisko deju studija “Soul sisters” un Siguldas novada Junrades centra mūsdienu deju grupa “Realise Style Crew”. Novada koru saimi godam pārstāvēs mājinieki un draugi no Inčukalna – jauktais koris “Spārni” un senioru kori – “Gāle” un “Atblāzma”. Šķiet, ka lielākā daļa mākslinieku, kas uzstāsies koncertā, ceļu uz Siguldu mēros no Mālpils, jo arī dziedātāju rindas kuplinās trīs radošie kolektīvi – Mālpils Kultūras centra bērnu vokālais ansamblis, senioru dāmu vokālie ansambļi “Rezēdas” un “Sidgundietes”.

Vokālo ansambļu pienesumu koncerta programmā kuplinās arī siguldieši – “Melodijas” dāmas un “Saltavota” kungi. Koncerta izskaņā, kad gana būsim baudījuši dziesmas un dejas, atgriezīsimies pie mūziķiem – uz skatuves kāps bigbends “Sigulda”, bet koncerta izskaņā Latvijā un ārvalstīs populāras melodijas dzirdēsim Siguldas pagasta pūtēju ansambļa izpildījumā. Un, iespējams, ka viņu priekšnesuma laikā dažs labs skatītājs gribēs arī laisties dejā – kā tas svētku reizē pieklājas!

Visa Siguldas svētku programma

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi