×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-21
Izsludina projektu konkursu Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm

Siguldas novada pašvaldība līdz 14. jūnijam aicina iesniegt Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu vasaras un rudens nometņu projektu pieteikumus. Nometņu mērķis ir nodrošināt atbalstu Ukrainas bērnu un jauniešu socializācijai un psihoemocionālajai labbūtībai, kā arī latviešu valodas praktizēšanai un prasmju pilnveidei, komunicējot un sadarbojoties gan savā starpā, gan ar Latvijas bērniem un jauniešiem daudzveidīgās radošajās norisēs un izglītojošās aktivitātēs kultūrizglītībā, vides izglītībā, tehniskajā jaunradē, sportā, veselīga dzīvesveida un drošības jautājumos.

Nometņu mērķauditorija ir 1. līdz 12. klases skolēni. Dalībnieku skaitam nometnē jāsadalās aptuveni līdzvērtīgi (iekļaujot nometnēs 50 % Ukrainas un 50 % Latvijas skolēnu). Minimālais dalībnieku skaits vienā nometnē – ne mazāks kā 10 un ne lielāks kā 15 dalībnieki.

Atbalstītas tiek tās dienas nometnes, kuru plānotais norises laiks ir, sākot no trīs dienām, un diennakts nometnes, kuru plānotais norises laiks ir, sākot no piecām dienām. Dienas nometnes programmai dienā jābūt vismaz sešu stundu ilgai. Finansējums vienam dalībniekam dalībai vienai dienai dienas nometnē ir 48 eiro, un vienam dalībniekam dalībai vienai diennaktij diennakts nometnē – 67,20 eiro. Viens nometņu organizētājs var īstenot vairākas nometnes.

Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, valsts vai pašvaldības iestāde. Nometnes jāīsteno līdz šī gada 1.novembrim.

Konkursa nolikums šeit, pieteikuma veidlapa, dalībnieku saraksts un atskaites veidlapa – pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Dokumentus jāiesniedz Pašvaldības Pakalpojumu centrā, Raiņa ielā 3, Siguldā, vai elektroniskā formātā parakstītu ar e-parakstu, sūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv.

Nometnei jābūt reģistrētai bērnu nometņu datu bāzē www.nometnes.gov.lv. Reģistrējot nometni, jānorāda atzīme: “Valsts finansētās nometnes projektā “Valsts finansētās nometnes projektā “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm””. Tā īstenojama, ievērojot normatīvajos aktos noteikto kārtību, tai skaitā Ministru kabineta noteikumus, kas noteic bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību, kā arī Ministru kabineta noteikumus, kas noteic kārtību, kādā nodrošināma izglītojamo drošība izglītības iestādē un to organizētajos pasākumos, kā arī epidemioloģiskās drošības pasākumus saskaņā ar Veselības ministrijas saskaņotajām aktuālajām vadlīnijām piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Lēmumu par atbalstāmajiem projektu pieteikumiem komisija pieņems piecu darbdienu laikā pēc projektu pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām.

Plašāku informāciju iespējams saņemt Siguldas novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldē, rakstot uz e-pasta adresi izglitiba@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv


Pasākumi