×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-22
Vokālā studija “Siguldiņa” aicina uz albuma “Dienas darbi” prezentāciju

Vokālā studija “Siguldiņa” izdod jaunu albumu “Dienas darbi” ar Jāņa Šipkēvica mūziku un Marta Pujāta dzeju un aicina uz albuma prezentācijas pasākumu 26. maijā plkst. 17.00 Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”.

Pasākumā tiksimies sirsnīgās sarunās un mūzikā ar komponistu Jāni Šipkēvicu, dzejnieku Martu Pujātu, vokālās studijas dibinātāju un māksliniecisko vadītāju Elīnu Gruzniņu, pasākuma režisoru un moderatoru Kristapu Kiršteinu, mūziķiem Valteru Sprūdžu un Anriju Grinbergu un galvenajiem varoņiem dienas darbu veikšanā – vokālās studijas “Siguldiņa” dziedātājiem.

Izskanot vokālās studijas “Siguldiņa” 10 gadu jubilejai, sadarbībā ar komponistu Jāni Šipkēvicu un dzejnieku Martu Pujātu ir radīts albums “Dienas darbi”. Albumā ir apkopotas 10 jaunas oriģināldziesmas, kuras stāsta par praktiskiem bērna ikdienas darbiem, pienākumu risināšanu, bērna ikdienas rūpēm un emocionālo pasauli. Dziesmas – kā palīgs vecākiem, mācot bērnu patstāvīgi apģērbties, tīrīt zobus, būt uzmanīgam, šķērsojot ielu, tikt galā ar dusmām vai mūsdienās tik aktuālo ekrāna laika jautājumu.

“Kad pa logu saule smaida, lielas lietas mani gaida.
Klāt es visur gribu būt, it nekas man nav par grūt`.
Darbiņš būs, darbiņš, to padarīšu tā, ka prieks”, Marts Pujāts.

Bērnu vokālā studija “Siguldiņa” izveidota 2012. gadā, un kopš tās dibināšanas to aizrautīgi vada Elīna Gruzniņa un Sarmīte Skrastiņa. “Siguldiņa” 10 gadu laikā ir bijusi klāt dažādām norisēm un jaunradei. Piedalījusies divu koncertuzvedumu radīšanā “Es esmu Sigulda” un “Kropotkina stāstiņi” Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, ierakstīts CD albums “Es esmu Sigulda” un sadarbībā ar “Sigulda Adventures” komandu tapa videoklips dziesmai “Gaisa vagoniņš”. 2023. gada aprīlī kultūras centrā “Siguldas devons” pirmizrādi piedzīvoja koncertuzvedums “Dienas darbi”, kurā izskan jaunā albuma dziesmas ar J. Šipkēvica mūziku un M. Pujāta dzeju.

Biļetes cena – 10 eiro,ar “S! Karti” 20 % atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40 % atlaide. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī tiešsaistē.

Albuma izdošanas lieldraugi/ ģenerālsponsori: Sia “Kokpārstrāde 89”, Sia “Siguldas efekts”, Sia “Zemgus LB”  un “Siguldiņas” dziedātāju vecāki.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi