×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-23
Vasaras sezonā Siguldā un Raganā darbojas dzeramā ūdens brīvkrāni

Turpinot rūpēties par iedzīvotāju un viesu labklājību, Siguldā atjaunota ūdensapgāde dzeramā ūdens brīvkrāniem. Tie atrodas stratēģiskās vietās – Stacijas laukumā, Raiņa parkā, Svētku laukumā un Siguldas pils kvartālā –, lai kvalitatīvs un normatīvajiem aktiem atbilstošs dzeramais ūdens ikvienam būtu ērti pieejams gan pastaigu, gan sporta aktivitāšu laikā.

Dzeramo ūdeni no brīvkrāna ikviens var uzpildīt līdzpaņemtā ūdens pudelē, stingri piespiežot pogu virs krāna. Brīvkrāni pilsētvidē nodrošina ne tikai tīra ūdens pieejamību, bet arī veicina videi draudzīgu dzīvesveidu, mudinot cilvēkus izmantot atkārtoti lietojamas ūdens pudeles, tādējādi samazinot plastmasas atkritumu daudzumu.

Dzeramā ūdens brīvkrāni pieslēgti pie Siguldas pilsētas centralizētās ūdens apgādes sistēmas. Siguldas izglītības iestādēs un pašvaldības iestādēs, tāpat arī citviet siguldieši izvēlas dzert krāna ūdeni, novērtējot to kā kvalitatīvu un garšīgu.

Vēl viens dzeramā ūdens brīvkrāns atrodas un lietošanai brīvi pieejams ir Raganā – Krimuldas vidusskolas teritorijā starp bērnu rotaļu laukumu un velotrasi.

 

© www.sigulda.lv


Pasākumi