×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-23
Siguldas svētkos aicina uz izzinošām aktivitātēm par apputeksnētājiem

Siguldas svētku laikā, 25. maijā, no plkst. 13.00 līdz 17.00 Siguldas novada Jaunrades centrā “Ziedmīļi” aicina ikvienu salidot izzinošā piedzīvojumā. Kopā ar zinošiem speciālistiem iepazīsim mazos, darbīgos apputeksnētājus, izprotot to lielo nozīmi dabā.

Aktivitātes:

► Latvijas Biškopības biedrība sagādājusi iespēju ikkatram apmeklētājam tikt pie paša būvētas bišu viesnīcas, ko izvietot savā dārzā – to izveidot palīdzēs zinošs biškopis. Būvēšanas procesā uzzināsim, kāpēc šāda viesnīca ir nepieciešama un cik dažādi ir tās numuriņu iemītnieki;
► dažādās apputeksnētāju grupas varēs iepazīt kopā ar Latvijas Entomoloģijas biedrību, kas ļaus ieskatīties acīs vabolei un saskaitīt kamenes svītras ar stereomikroskopa palīdzību. Garantēta arī vistuvākā iepazīšanās ar pūcīti un lācīti, kuru ēdienkartē ir uzturvielām bagātais nektārs;
► būs iespēja doties piedzīvojumā kopā ar entomologu – pētīsim apkārt mītošos kukaiņus, kas ikdienā mēdz doties savās dienas gaitās pavisam nepamanīti. Pastaiga notiks ik pēc pusstundas;
► lai interesanti būtu arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem, darbosies papīra modeļu radošā darbnīca. Tajā izgatavosim kustīgu gada kukaiņa – lielacu kamenes – lellīti.

Dalība – bez maksas.

Projekts “Daudzpusīgu aktivitāšu cikls apputeksnētāju saglabāšanas veicināšanai” (reģistrācijas Nr. 1-08/14/2024) tiek īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi