×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-24
Mālpils Kultūras centrā norit vērienīgi remontdarbi

Mālpils Nākotnes ielā 5, kur atrodas Mālpils Kultūras centrs, norit vērienīgi ēkas atjaunošanas un uzlabošanas, kā arī tuvējās apkārtnes labiekārtojuma darbi.

Mālpils Kultūras centrā plānots pārbūvēt iekšējos lietus ūdens kanalizācijas tīklus, kā arī no jauna izbūvēt ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu un ugunsdzēsības ūdens apgādes sistēmu. Remontdarbu laikā tiks siltināta jumta daļa un atjaunotas virsgaismas foajē telpā, kā arī pārkrāsota fasādes daļa pagalma pusē (bibliotēkas telpas) un nomainīti logi bijušās kafejnīcas telpām.

Tāpat paredzēts labiekārtot ēkas priekšlaukumu ar pilnībā pārbūvētām kāpnēm, izbūvētu nobrauktuvi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī iekārtot sēdvietas, puķu dobes, zālienu un karogu mastus. Darbus plānots pabeigt šoruden.

Būvdarbus veic SIA “Wood Constractions”, līguma summa 781035,53 eiro ar PVN.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi