×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-24
Brīvdienās notiks mācības zemessargiem

Nedēļas nogalē, 25. un 26. maijā, militārajā poligonā “Ādaži” notiks Zemessardzes mīnmetēju apakšvienību pārbaudes vingrinājums “Mīnmetēju apakšvienība 2024”. Vingrinājuma laikā Zemessardzes 3. Latgales brigādes zemessargi pilnveidos netiešās uguns atbalsta spējas, kas var radīt īslaicīgu paaugstinātu troksni.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām apmācībām un īslaicīgi radītajiem neērtībām. Pateicamies par sabiedrības atbalstu Latvijas aizsardzības spēju stiprināšanā.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama sociālo tīklu vietnēs.

 

Informāciju sagatavoja:
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde


© www.sigulda.lv


Pasākumi