×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-05-24
Būvniecības laikā būs satiksmes organizācijas izmaiņas Vidzemes šosejas (A2) un Nītaures ielas krustojumā

Siguldā, Nītaures ielā 22, turpinās AS “Virši-A” degvielas uzpildes stacijas būvniecības darbi. Būvprojektā paredzēts pārbūvēt valsts galvenā autoceļa A2 un Nītaures ielas krustojumu. Būvniecības laikā paredzēti ceļu satiksmes ierobežojumi – no autoceļa A2 Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža nedrīkstēs veikt kreiso pagriezienu uz Nītaures ielu.

Aicinām ceļu satiksmes dalībniekus sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām un ievērot uzstādītās ceļa zīmes. Plānots, ka pēc krustojuma pārbūves tajā tiks uzstādīts viedais luksofors, izbūvētas papildu joslas Nītaures ielā un uz Vidzemes šosejas, kā arī atjaunots kreisais pagrieziens no valsts galvenā autoceļa uz Nītaures ielu.

Būvprojektu paredzēts realizēt līdz septembra beigām.


 

© www.sigulda.lv


Pasākumi