×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-06-11
Aicina uz atvērto Mamanet treniņu Egļupē

Ja esi mamma vai sieviete virs 30 gadu vecuma un vēlies pievienoties sportiskam un draudzīgam pasākumam, Mamanet komanda “Ledenes” aicina uz atvērto treniņu, kas notiks 18. jūnijā plkst. 19.00 Egļupes āra volejbola laukumā, Inčukalna pagastā.

Šo spēli spēlē galvenokārt sievietes, mammas, tāpēc tai arī tāds nosaukums. Aktivitāte ir ļoti demokrātiska, tajā var piedalīties jebkura vecuma sievietes, bet pārsvarā tās ir mammas un pat vecmāmiņas, kuras ir gatavas aktīvi izkustēties. Spēle ir ļoti līdzīga volejbolam, tā notiek volejbola laukumā ar sešām spēlētājām katrā laukuma pusē. Dalībniecēm bumba jānoķer rokās pirms tā tiek nodota nākamajai spēlētājai, kas ir pretstatā ar volejbolu, kur bumba ir jāatsit.

Atvērtā treniņa laikā būs iespēja aktīvi pavadīt laiku, iepazīties ar šo sporta veidu un satikt jaunus draugus. Neatkarīgi no pieredzes līmeņa, komanda būs gatava palīdzēt un iedrošināt. Līdzi nepieciešams ņemt sporta apģērbu, ūdeni, kā arī lielisku garastāvokli. Ieeja bez maksas.

Lai saņemtu plašāku informāciju par gaidāmo treniņu, organizatori aicinā sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 26542111 (Ieva) vai 28836543 (Gunita).

Atvērtais treniņš notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Mamanet komanda “Ledenes”

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi