×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-06-11
Noslēdzies Ulda Deisona piemiņas šaha turnīrs

9. jūnijā Siguldas pagasta Kultūras namā notika sestais skolotāja un TV žurnālista Ulda Deisona piemiņas turnīrs. Šoreiz sacensībās, ko rīkoja Siguldas šaha klubs, piedalījās 22 šahisti no Vidzemes novadiem, kā arī uzaicinātie dalībnieki.

Pēc 4. kārtas sacensību vadībā izvirzījās cēsnieks, meistarkandidāts Andris Ručs, kurš vadības grožus neatdeva līdz pēdējai kārtai un ieguva 1. vietu ar 6,5 punktiem no 7 iespējamiem. Otro vietu ieņēma siguldietis, meistarkandidāts Edgars Lelis (5,5 punkti), savukārt 3. vietā ierindojās Ivo Saksis no Limbažiem (5 punkti). Senioru balvu 70+ grupā ieguva limbažnieks Juris Saksis, bet 80+ grupā labākais seniors bija rīdzinieks Jānis Visockis. Ar plašākiem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties šeit

Uldis Deisons ir dzimis 1932. gada 2. septembrī un devies mūžībā 2018. gada 18. septembrī. Paralēli ilggadējam darbam Siguldas 1. vidusskolā Uldis Deisons ir strādājis par žurnālistu un diktoru Latvijas Televīzijā un radio, kā arī ir veidojis radījumus par šaha turnīru aktualitātēm, aicinot iepazīt šaha partiju pozīcijas un risināt šaha uzdevumus. Uldis Deisons ir vadījis Siguldas senioru šaha klubu un daudzus gadus ir bijis šaha treneris, mācot bērnus šaha pulciņā Siguldas 1. vidusskolā. Deisons bijia daudzu šaha tradīciju ieviesējs un uzturētājs. Uldis Deisons 2016. gadā saņēma Siguldas novada pašvaldības balvu par mūža ieguldījumu sportā.
 

Foto: Visvaldis Gercāns

Informāciju sagatavoja:
Visvaldis Gercāns, galvenais tiesnesis.


© www.sigulda.lv


Pasākumi