×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-06-11
11. jūnija pašvaldības domes sēdē pieņemtie lēmumi

Otrdien, 11. jūnijā, norisinājās Siguldas novada pašvaldības domes sēde, kurā izskatīti trīs lēmumprojekti. Plašāka informācija par sēdes norisi un lēmumiem pieejama pašvaldības tīmekļa vietnes sadaļā “Domes sēdes”.

Nākamā domes sēde norisināsies 20. jūnijā. Domes sēdes norisei varēs sekot līdzi arī tiešraidē pašvaldības tīmekļa vietnē, kā arī sociālo tīklu vietnē Facebook.

 

 

  • Apstiprināti VSIA “Latvijas Valsts ceļi” un Siguldas novada pašvaldības kopīgi organizētā iepirkuma “Valsts reģionālā autoceļa P8 Inciems–Sigulda–Ķegums posma 12,50–13,96 km pārbūve” rezultāti, atbalstot pretendenta SIA “Vianova” piedāvāto līgumcenu par iepirkumā iekļautajiem Siguldas novada pašvaldības finansētajiem darbu apjomu sarakstiem 267 356,40 eiro apmērā, kas kopā ar PVN veido kopējo pārbūves projekta summu – 323 501,24 eiro. Lēmums paredz iekļaut Siguldas novada pašvaldības 2025. gada budžetā iepriekš minēto summu būvdarbu veikšanai, kā arī 2700 eiro autoruzraudzībai un 4000 eiro būvuzraudzībai.
  • Ņemot vērā iepriekš minēto lēmumu, veikti grozījumi arī Siguldas novada Attīstības programmas Investīciju plānā 2021.–2027. gadam.
  • Precizēts saistošo noteikumu “Par kapsētu uzturēšanu un lietošanu Siguldas novadā”  projekts, atbilstoši Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atzinumam.
 

© www.sigulda.lv


Pasākumi