×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2024-06-11
6. jūlijā svinēs Krimuldas pagasta svētkus jeb Reģu dienu

6. jūlijā plkst. 14.00 pie Krimuldas Tautas nama ar plašu programmu gan lieliem, gan maziem atklās Krimuldas pagasta svētkus jeb Reģu dienu.

Šoreiz svētkus caurvij tematika “Laimīgas dzīves seminārs”. Pasākuma laikā savos pieredzes stāstos un zināšanās praktiskajās nodarbībās dalīsies supervizore Ingrida Indāne, psiholoģe Marija Sorokina, pirtnieks Romualds Lamsters, Zemessardzes 2. Vidzemes Medicīnas rotas speciālisti un Krimuldas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju brigāde. Mazajiem svētku dalībniekiem būs iespēja līdzdarboties vairākās radošajās darbnīcās, iepazīties ar pirmo pastaigu maršrutu Raganā “Es Tev parādīšu, kas mums te interesants”, ko veidoja pirmsskolas izglītības iestādes “Krimulda” audzēkņi, kā arī noskatīties koncertuzvedumu “Šādi, tādi, dažādi” un izbaudīt putu ballītes priekus.

Svētku izskaņā tautā mīlētais dziedātājs Andris Ērglis aicinās savus talanta cienītājus būt kopā koncertprogrammā “Satikšanās”. Svētku noslēgumā būs zaļumballe ar grupu “Pusnakts brīze”. Svētku vadītājs – Jānis Vimba.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi