×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-02-15
Siguldieši devušies uz 10. Eiropas jaunatnes ziemas olimpiādi

Pieci siguldieši Latvijas jaunatnes izlases sastāvā devušies uz Čehiju, lai piedalītos un pārstāvētu Latviju 10. Eiropas jaunatnes ziemas olimpiādē, kas no 12. līdz 19.februārim notiks Čehijas pilsētā Liberecā.  

Latvijas izlasē ir kalnu slēpotāji Ģirts Zīle, Toms Čivčs un Ieva Meldere, savukārt snovbordā – Artūrs Vasarājs un Linda Zvaigzne. Visi jaunie sportisti ir Siguldas Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 46 Eiropas valstu sportisti vecumā no 15 – 18 gadiem. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 44 jaunie sportisti, kas startēs 6 sporta veidos no 8 sacensību programmā paredzētajiem.

Eiropas Jaunatnes Olimpiāde aizsākās 1987.gadā, kad par godu Nīderlandes Olimpiskās komitejas 75.gadu jubilejai tika sarīkotas Starptautiskās jaunatnes Olimpiskās dienas, kurās piedalījās 800 jaunie sportisti (12 – 17 gadi) no sešām Eiropas valstīm. Jaunatnes pasākuma pamatmērķis un devīze bija „Godīga spēle”. Savukārt sporta sacensību programma bija papildināta ar kultūras pasākumiem un Olimpisko spēļu tradīcijām.

Nīderlandiešu ierosme guva starptautisku olimpiskās kustības atzinību un sākot ar 1991.gadu katru otro gadu notiek Eiropas Jaunatnes olimpiāde vasaras sporta veidos, bet ar 1993.gadu notiek Eiropas jaunatnes olimpiāde ziemas sporta veidos. Gan sporta veidu klāsta, gan ceremoniju ziņā sacensības līdzinās Olimpiskajām spēlēm. Tajās piedalās 48 Eiropas valstu jaunie olimpieši. Latvijas jaunatnes komanda Eiropas jaunatnes olimpiādē debitēja 1993.gadā.

Sacensību oficiālā mājas lapa: http://www.eyowf2011.cz/


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi