×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 27. septembris
Šodien sveicam: Ādolfs, Ilgonis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-08-26
Aicina piedalīties novada Sporta un aktīvās atpūtas stratēģijas izstrādē

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldes speciālisti, sadarbojoties ar novada sporta organizācijām, kopš pavasara aktīvi strādā pie novada Sporta un aktīvās atpūtas stratēģijas izstrādes. Lai stratēģiju izstrādātu kvalitatīvi, 30. augustā plkst. 11.00, Sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone Siguldas Sporta skolā aicina tikties novada sporta un aktīvās atpūtas dzīvē ieinteresētās organizācijas un iedzīvotājus, lai kopīgi noteiktu novada sporta nozares plusus un mīnusus, iespējas un draudus, kā arī izvirzītu turpmākos attīstības mērķus, uzdevumus un rīcības.

 „Tikšanās reizē aprīlī, tiekoties ar gandrīz 20 Siguldas novada sporta jomas speciālistiem un sporta klubu pārstāvjiem, prezentējām šī brīža situāciju un rosinājām diskusiju par novada sporta nozares plusiem un mīnusiem. Diskusijas noslēgumā noteicām trīs galvenās prioritātes, pie kurām jāstrādā tālāk - sporta infrastruktūras attīstība, bērnu un jauniešu sporta attīstība un veicināšana, kā arī sporta aktivitāšu pilnveidošana, popularizēšana un atbalstīšana, kas ietver arī sporta pasākumu organizēšanu, atbalstu sportistiem un aktīva dzīvesveida veicināšanu dažādām iedzīvotāju grupām. Lai turpinātu kopīgi uzsākto darbu, aicinu visus interesentus uz tikšanos Sporta skolā, lai kopīgi turpinātu strādāt pie mērķu, uzdevumu un rīcību izvirzīšanas”, aicina Sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone.
 

© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi