×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2011-09-22
Nedēļas nogalē Siguldā finišē SEB MTB 10.sezona

Sestdien, 24.septembrī, Siguldā noslēdzas Latvijas populārākā un masveidīgākā sporta sacensību seriāla SEB MTB sezona un pirms pēdējā 7. posma vairākās ieskaites grupās joprojām ir saglabājusies intriga.

Šogad SEB MTB kalnu divriteņu sacensību 7 posmos (Cēsīs, Valmierā, Kuldīgā, Tukumā, Vietalvā un Siguldā) piedalījušās 112 tautas klases, kā arī 26 sporta klases komandas. Sacensību rīkotājs Igo Japiņš ir gandarīts gan par dalībnieku masveidību visas sezonas laikā, gan par to, ka šajos desmit gados SEB MTB seriāls ir kļuvis par nozīmīgu Latvijas sporta dzīves notikumu.

Lai gan vairākās ieskaites grupās uzvarētāji jau ir noskaidroti, tomēr dažās intriga saglabājusies līdz pat pēdējam Siguldas posmam. Piemēram, populārajā Tautas distancē par Latvijas čempiona godu kalnu divriteņu maratonā cīnīsies pazīstamais biatlonists Jānis Bērziņš un Jānis Ozols. No līdera Ozola Bērziņš atpaliek vien par trim punktiem jeb vienu sekundi!

Interesanta cīņa gaidāma arī Elites klasē, kurā „Rietumu – Delfin” komandas dalībnieks Ernests Benhens-Bēkens centīsies saglabāt 3. vietu. Viņam uz pēdām min komandas biedrs Ivars Prokofjevs, kurš gada laikā straujiem soļiem progresējis. Ja 2010.gadā viņš izcīnīja 2.vietu Tautas klasē, tad šogad seriālā viņš nopietni cīnās par bronzas medaļu.

„Tā kā noslēdzošais posms solās būt gana interesants, kur vēl iespējams uzlabot savu individuālo vietu,” saka Igo Japiņš. Turpat Siguldas viesu namā „Līvkalns” sestdien notiks arī kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana un balle.  

Lai sagatavotos saviesīgajam pasākumam un pēc posma uzreiz nesteigtos mājup, dalībniekiem Siguldas viesnīcās tiks piedāvātas īpašas cenas. Tāpat būs iespēja nomazgāties Siguldas ģimnāzijas dušās.

Kā ierasts, katras vecuma grupas pirmo trīs vietu uzvarētāji visās distancēs uz ballīti tiek aicināti bez maksas. Pārējie lūgti reģistrēties velo.lv. Noslēguma pasākuma laikā būs skatāmi sezonas apskata videomateriāli, par dejām rūpēsies Ineta Rudzīte ar grupu, kā arī Latviešu radio dīdžejs Kaspars Markševics. Visus gaida gardi cienasti un dzērieni!

SEB MTB seriālu rīko "Igo Japiņa sporta aģentūra", kura dibināta 1999.gadā. Tās mērķi - popularizēt un veicināt riteņbraukšanas sportu Latvijā, kā arī veicināt veselīgu dzīvesveidu, iesaistot dažāda vecuma un dzimuma cilvēkus. Aģentūra šoziem rīkoja arī "Mammadaba" slēpojumu, 28.Rīgas Velomaratonu, kā arī 21. Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienu.

Detalizētāka informācija par pasākumu un citām "Igo Japiņa Sporta aģentūras" aktivitātēm pieejama interneta vietnē www.velo.lv.

© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi