×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-03-01
Siguldā notiks Vilciņa kauss „Kūku mači”

Gaidīsim Siguldas Pilsētas trasē 3.martā uz kūkām, "Kūku mačos"! Sacensības notiek 2012.gada 3.martā, Siguldā, OC „Sigulda” (Pilsētas trase) – LIELAJĀ KALNĀ.  

•    Reģistrācija un numuru saņemšana plkst. 9.00-9.30
•    Trases apskate plkst. 9.30-9.55
•    Starts 1.trasē plkst. 10.00
•    Starts 2.trasē apmēram plkst. 12.00
•    Apbalvošana apmēram plkst. 14.00

Sacensības organizē SK Virsotne, sadarbībā ar OCS un LSS. Sacensību galvenais tiesnesis – Ivars Ciaguns (tel. 29252576), tiesnešu kolēģiju nodrošina sacensību organizatori.

Dalība sacensībās ir atklāta un var piedalīties visi interesenti vecumā no 2003.gadā dzimušie un jaunāki, kuri apguvuši kalnu slēpošanas iemaņas un patstāvīgi, bez palīdzības var veikt sacensību trasi. Dalībnieki tiks vērtēti sekojošās vecuma grupās:  
•    2003. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
•    2004. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
•    2005. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
•    2006. gadā dzimušie (zēni un meitenes atsevišķi)
•    2007.gadā dzimuši un jaunāki (zēni un meitenes atsevišķi)

Programmā- milzu slaloms (attiecīgam vecuma posmam piemērota trase)

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesniedz līdz 1.martam plkst. 20:00 pa e-pastu: kukumaci@inbox.lv, individuāli – ar SMS pa tālr. 20001069, norādot vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu.  Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu sedz organizatori. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku piedalīšanos sacensībās sedz paši dalībnieki vai viņu komandējošā organizācija. Dalības maksa 5 lati pie reģistrācijas. Maksa par pacēlāju saskaņā ar OC „Sigulda” trases tarifu. Papildus informācija interneta vietnē www.ocs.lv.

Organizātoriskā informācija sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem:
Pulcēšanās, reģistrācija, numuru saņemšana un apbalvošana - kalna pakājē.  Ja veicot 1.trasi dalībnieku piemeklē neveiksme (DSQ vai DNF), dalībnieks DRĪKST startēt 2.trasē, noslēgumā saņemot mierinājuma balvu un diplomu „par piedalīšanos”. Sacensību galvenais tiesnesis Ivars Ciaguns, tālr. 29252576. Nolikumu izstrādāja Jana Zvejniece, SK „Virsotne”, tālr. 29119997.


Informāciju sagatavoja:
Kristīne Seņkāne


© www.sigulda.lv


KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi