×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-10-04
Sertifikāciju ieguvusi Siguldas pusmaratona trase

25.septembrī notika Siguldas pusmaratona trases precīzā uzmērīšana, lai Siguldas trase varētu saņemt sertifikātu un dalībnieku uzrādītie rezultāti tiktu oficiāli apstiprināti. Trases uzmērīšanu un sertifikāciju veica Juris Beļinskis.

Šogad, salīdzinājumā ar Siguldas pusmaratonu 2011, ir ievērojami mainīta skriešanas trase, remontdarbi tajās ielās, kur jau pērn bija plānota trase, ir veiksmīgi noslēgušies un Siguldas pusmaratona organizatori piedāvā dinamisku sacensību apli. Lai uzlabotu sacensību tehnisko kvalitāti – ir mazāk asu apgriezienu, strauju līkumu, nekvalitatīva seguma, uzlabota distances caurlaides spējas. Līdzās tam iegūts arī nenovērtējams ieguvums – burvīga Siguldas ainava kvalitatīvi atjaunotā ceļa posmā. Pat tie dalībnieki, kuri neplāno gāzt rekordus, noteikti gūs gandarījumu, baudot sacensību distanci!

Tiekamies Siguldā, jo Sigulda kā vienmēr aizrauj!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi