×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-10-31
Sākas pretendentu izvirzīšana balvai „Siguldas novada sporta laureāts 2012”

Šogad pirmo reizi tiek organizēti labāko Siguldas novada sportistu godināšanas svētki „Siguldas novada sporta laureāts 2012”, kurā tiks apbalvoti labākie jaunie un pieredzējušie sportisti, treneri, komandas, labākais izglītības iestāžu sporta pedagogs, aktīvākā sporta organizācija, lielākais sporta atbalstītājs, par mūža ieguldījumu sportā.

Konkursa dalībniekus var izvirzīt jebkurš Siguldas novada iedzīvotājs, sporta organizācija vai cita iestāde, aizpildot anketu par nominācijas kandidāta veikumu un sasniegumiem 2012.gadā. Sezonālo sporta veidu pārstāvjiem tiks ņemti vērā arī 2011.gadā sasniegtie rezultāti.
Kandidātus nominācijai par mūža ieguldījumu sportā izvirza novada iedzīvotāji, sporta organizācijas vai citas iestādes, iesniedzot informatīvu aprakstu par kandidāta veikumu un sasniegumiem sportā (apraksta apjoms 500- 1000 zīmes).

Anketas un aprakstus balvai par mūža ieguldījumu jāiesniedz no 30.oktobra līdz 30.novembrim Siguldas novada pašvaldībā (Siguldā: Pils ielā 16, Zinātnes ielā 7, Gāles ielā 29; Morē, Siguldas ielā 11; Allažos, Birzes ielā 4) vai aizpildot anketu interneta vietnēs www.sigulda.lv un www.siguldassports.lv. Informācija pa tālruņiem 29360283, 67970207.

Svinīgais balvu pasniegšanas pasākums „Siguldas novada sporta laureāts 2012” notiks 14.decembrī, plkst.19.00, Siguldas pagasta kultūras namā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi