×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +27.5℃, D vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-11-12
Džudo sacensības bērniem ASTĪTES

10.novembrī Džudo klubs Sigulda organizēja sacensības kluba mazākajiem džudistiem. Sacensībās piedalījās 27 mazie sportisti vecumā no 4 – 8 gadiem. Daudziem šīs bija pirmās sacensības. Šī bija lieliska iespēja izjust sacensību gaisotni, kur skatītāju lomā bija pašu bērnu vecāki. Sacensībās bērni tika sadalīti nelielās grupās, kurās katram bija jāmērojas ar spēkiem un veiklību. Mazie sportisti mācījās kā pareizi uzsākt cīņu; klausīties un izpildīt tiesnešu komandas un pats galvenais – mācījās pārvarēt sevi, savas bailes vai nedrošības sajūtu. Sacensības tiesāt palīdzēja vecākie džudo audzēkņi.

Sacensību uzdevums bija noteiktā laikā censties izvilkt astīti pretiniekam, kura atradās pretiniekam aiz muguras, aiz jostas. Šīs sacensības tika veidotas kā sporta svētki bērniem, lai no tām gūtu prieku un pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm.

Sacensību noslēguma pats patīkamākais brīdis – apbalvošana, kurā katrs sportists saņēma savu medaļu – citam tā bija pirmā, cits savukārt papildināja jau sev esošo kolekciju. Kāds varbūt vēlējās, lai viņam būtu gājis labāk, taču tas ir tikai pats sākums, tas ir sports priekam, jo lielie starti vēl ir tikai priekšā.

Prieks par visiem jaunajiem sportistiem, kuri pārvarēja sevi un piedalījās šajās sacensībās. Paldies vecākiem, kuri bija kopā ar bērniem.
                        
Fotoreportāža: www.judosigulda.lv


Informāciju sagatavoja:
Ivo Alksnis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi