×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2012-12-07
Sporta diena un telpu orientēšanās Siguldas 1.pamatskolā

6.decembrī Siguldas 1.pamatskolā sporta dienas ietvaros skolēni varēja izmēģināt savus spēkus ne tikai tādās disciplīnās kā teorētisko zināšanu pārbaude, trāpīšana mērķī, boulings un stafete, bet arī telpu orientēšanās sacensībās, kuras organizēja Baiba Auziņa (biedrības „A2” un Siguldas 1.pamatskolas vecāku pārstāve) un Jānis Bukins (biedrības „A2” orientēšanās pulciņa treneris, Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotājs).

Organizatoriem palīdzēja Ralfs Miķelsons no Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.a klases, kā arī Siguldas 1.pamatskolas astoto un devīto klašu skolēni. Sporta skolotāju, telpu orientēšanās vadītāju un visu iesaistīto palīgu dēļ diena bija izdevusies, jo skolēni ar prieku un lielu enerģiju veica visus pārbaudījumus.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Konošonoka,
Siguldas 1.pamatskolas direktora vietniece ārpusstundu darbā


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi