Ceturtdiena, 25. februāris
Šodien sveicam: Alma, Annemarija
Laika ziņas: Sigulda +2.7℃, DR vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-03-07
Mācīties nekad nav par vēlu

Lai palīdzētu cilvēkiem ar invaliditāti atgriezties darba tirgū, integrēties sabiedrībā, apgūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas, biedrība „Aicinājums Tev” pateicoties ESF projektam „Dienas nodarbinātības centrs – specializētā darbnīca Siguldas novadā” (Nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/197) un Siguldas novada pašvaldībai ir izveidojusi jaunu sociālo pakalpojumu – specializētās darbnīcas.

Dienas nodarbinātības centra specializētajās darbnīcās var apgūt šūšanu un izšūšanu ar šujmašīnu, ādas priekšmetu izgatavošanu, dažādus rokdarbus (adīšanu, tamborēšanu, filcēšanu, zīda apgleznošanu u. c.) un datora lietošanas prasmes (bez zināšanām, ar priekšzināšanām, web lapu veidošanu, datordizainu u.c.) un iegūt darbam nepieciešamās pamatiemaņas. Darbnīcās apmācības nodrošina profesionāli un pieredzējuši speciālisti.

Apmācību kurss ir 36 nedēļas, apmācību dalībnieki tiek nodrošināti ar ēdināšanu un transporta pakalpojumiem (tiek atvesti uz nodarbībām un pēc tam uz mājām), kā arī tiek nodrošinātas sociālā darbinieka, psihologa, fizioterapeita, sociālā rehabilitētāja un karjeras konsultanta konsultācijas. Apmācību noslēgumā tiek izdota apliecība, kā arī labākajiem apmācību programmas apguvējiem tiks nodrošinātas darba iespējas.

14. martā plkst. 14.00 ikviens mīļi tiek gaidīts uz „Atvērto durvju dienu” Dienas nodarbinātības centrā A.Kronvalda ielā 4, Siguldā, kur izstādē varēsiet apskatīt pirmās apmācību grupas dalībnieku izgatavotos darbus, kā arī gūt iedrošinājumu gan no projekta dalībniekiem, gan apmācību speciālistiem un darbiniekiem. Projekta dalībnieki stāstīs par savām iegūtajām zināšanām un prasmēm. Stāstīsim par projektu un tā turpmākām aktivitātēm.

Nāciet un izmantojiet bezmaksas apmācību iespēju specializētajās darbnīcās! Kā arī informējiet savus ģimenes locekļus, radus draugus un kaimiņus!

Jaunās apmācību grupas nodarbības sāksies 8. aprīlī.
Pieteikšanās apmācībām pa tālruņiem: 67972661; 67973153; mob. 26421634; e-pasts: aicina@inbox.lv, vai personīgi Dienas nodarbinātības centrā A.Kronvalda ielā 4, Siguldā.

Biedrība “Aicinājums Tev” kopš 2004. gada sniedz dažādus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem (ar visa veida invaliditāti). Informāciju sagatavoja:
Diāna Jasinska
Projekta asistente


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi