×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2013-05-30
Sākusies jaunatnes pludmales volejbola vasaras sezona

Ar sacensībām Rīgā 29.maijā ir sākušās Latvijas Jaunatnes čempionāta sacensības pludmales volejbolā. Sākumā čempionāts norisināsies pa reģioniem – Rīgā, Cēsīs, Gulbenē, Liepājā un Aizputē, Kuldīgā, Siguldā. Katrā reģionā notiks trīs posmi. 

Dalībnieki tiek iedalīti četrās vecuma grupās – A grupa 1995.g.dz. un jaunāki, B grupa 1997.g.dz. un jaunāki, C grupa 1999.g.dz. un jaunāki, D grupa 2001.g.dz. un jaunāki. Finālsacensību vietas un laiks vēl tiks izziņots vēlāk (laiks varētu būt augusta padsmitie datumi).

Rīgā uz pirmajām sezonas sacensībām Siguldas komandas bija ieradušās vienīgās. Tādēļ uzvarētājus Rīgas 1.posmā siguldiešiem nācās noskaidrot savā starpā. Labākie A grupā zēniem – Edgars Strads un Gvido Gailītis, A grupā meitenēm – Aiva Romanovska un Inga Mauriņa, B grupā zēniem – Teodors Kerimovs un Kristaps Stefans, C grupā zēniem – Kristaps Platačs un Kārlis Baltbārdis.

Nākamās sacensības risināsies Liepājā 5. un 6. Jūnijā. Siguldas posmu sacensību datumi – 27.jūnijs, 11.jūlijs, 25.jūlijs.
Informācija ir pieejama mājas lapā www.beachvolley.lv zem sadaļas turnīri, jaunatne.

Informāciju sagatavoja:
Normunds Šulte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi