Pirmdiena, 13. jūlijs
Šodien sveicam: Margrieta, Margarita
Laika ziņas: Sigulda +18.4℃, ZR vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-03-10
Noslēgusies Vidzemes novadu izglītības iestāžu vokālo ansambļu skate

Piektdien, 7.martā Limbažu Bērnu un jauniešu centrā notika reģionālā – Vidzemes novadu izglītības iestāžu vokālo ansambļu skate „Balsis 2014”. Saskaņā ar Valsts izglītības satura centra (VISC) nolikumu uz to var tikt izvirzīts viens vokālais ansamblis no katra novada, kurš ieguvis augstāko novērtējumu vai I pakāpes diplomu.

Siguldas novadu skatē, pēc žūrijas vienbalsīga lēmuma, pārstāvēja divi kolektīvi, jo abi ieguva identisku punktu skaitu – 45,6 punktus un augstāko novērtējumu: Siguldas 1.pamatskolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis, vadītāja Evija Rozena un Siguldas pilsētas vidusskolas 3.-4.klašu vokālais ansamblis, vadītāja Līga Trupavniece.

„Dalība reģionālajā skatē ir laba pieredzes skola, Vidzemē ir ļoti daudz labu vokālo ansambļu, konkurss ir liels”, atzīst Siguldas novada mūzikas skolotājas Evija Rozena un Līga Trupavniece. Šoreiz labāk veicās Siguldas pilsētas vidusskolas 3.-4.klašu ansamblim, kas saglabāja I pakāpi un kopvērtējumā ieguva 41,77 punktu, savukārt Siguldas 1.pamatskolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis ieguva 38.85 punktus un II pakāpes diplomu. Apsveicam laureātus!


Informāciju sagatavoja:
Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece
S.Ķirule


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020