×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-03-19
Loku šaušanas sacensības „Siguldas spieķis” telpās noslēgušās

15.martā Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē noslēdzās loka šaušanas sacensību seriāla „Siguldas spieķis” 3.sezona. Tika aizvadīti 6 posmi 6 mēnešu laikā.

Siguldas kluba „Stiegra” rezultāti:
Ričards Girgensons ieguva 2.vietu CMLB (puiši līdz 13 gadiem ar garo loku).
Annija Feldberga – 3. vieta CFLB (meitenes līdz 13 gadiem ar garo loku).
Martins Ulmis – 3.vieta JMLB (puiši līdz 18 gadiem ar garo loku).

Kopvērtējums individuāli notiek 4 konkurencēs:
AMLB (vīri ar garajiem lokiem) - Mihails Ovčiņņikovs ( FRAM), Normunds Feldbergs (Stiegra), Samirs Morozkovs (FRAM) - balvās saņēma īpašos kopvērtējuma spieķus un T/N „ Kurši”  dāvanu kartes.
AFLB (sievietes ar garajiem lokiem) – Jūlija Celmiņa (FRAM), Dace Krēgere (Savage archer), Mairita Pavlova (Savage archer) – balvās saņēma īpašos kopvērtējuma spieķus un „ Baltu rotas” dāvanu kartes.
CMLB – Romans Sergejevs (Amazones), Oskar Tammik (Tartu), Jānis Valdmanis (Amazones) – balvās saņēma īpašos kopvērtējuma spieķus un „ Siguldas spieķis” krekliņus.
CFLB – Zelma Krēgere (Savage archer), Elina Zālīte (Stiegra), Kitija Dzilniņa (Amazones) –balvās saņēma īpašos kopvērtējuma spieķus un „ Siguldas spieķis” krekliņus.

Un beigu beigās bija arī klubu kauss, kuru otro gadu pēc kārtas ieguva kluba „Savage archer” loka šāvēji. Mājinieki no SK „Stiegra” ierindojās otrajā vietā.

Liels paldies visiem jau pieminētajiem atbalstītājiem, kā arī Siguldas novada pašvaldībai par iespēju rīkot šīs, nu jau tradicionālās sacensības.

Zāles sezona ir noslēgusies, bet jau 13.aprīlī notiks sacensības brīvā dabā. Papildu informācija sporta kluba „Stiegra” mājas lapā www.skstiegra.wordpress.lv

Informāciju sagatavoja:
Jānis Bērziņš


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi