Sestdiena, 5. decembris
Šodien sveicam: Sabīne, Sarma, Klaudijs
Laika ziņas: Sigulda +3℃, D vējš 7.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-04-30
Siguldas novads pēc Lielās talkas

Lielā talka 26.aprīlī Latvijā un arī Siguldas novadā pulcēja daudzus iedzīvotājus. Talkas laikā Siguldas novadā tika savākti aptuveni 90 kubikmetri atkritumu.

Siguldas pilsētā bērnudārza „Pasaciņa” bērni sakopa iestādes teritoriju un bērzu birztalu. Dabas aizsardzības pārvalde rīkoja talku Fotogrāfu kalnā. Tika sakopta Līvkalna ielas apkaime, avota apkārtne, takas, kas ved uz Kraukļa aizu, Kraukļupīti, Saules iela un Priežu iela,  Laurenču sākumskolas apkārtne, Serpentīna ceļa apkārtne un Lakstīgalas grava. Savukārt Siguldas novada pašvaldības darbinieki sakopa Siguldas pludmali.

Siguldas pagastā notika talka Jūdažu Sabiedriskā centra teritorijā un tika sakopts Jūdažu ezera krasts, kā arī Vidzemes šosejas mala un ābeļdārza teritorija. 

Allažu pagastā talcinieki talkoja Allažu pagasta Tautas nama apkārtnē, Dārzkopības kooperatīva „Allaži” apkārtnē, „Stīveros” – vecajās vācu baronu kapenēs, kā arī ceļmalās un pieturvietās. 

Morē tika sakopts Mores pamatskolas sporta laukums, Tautu dīķa apkārtne un Mores kauju piemiņas birzīte.

Siguldas novada pašvaldības Īpašumu nodaļas speciālisti izsaka pateicību iedzīvotājiem un brīvprātīgajiem talkotājiem par atbalstu talkā. Paldies arī tiem iedzīvotājiem, kuri ir sakopuši savus īpašumus un to apkārtni.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi