Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +9.9℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-05-19
Skrējiens Turaidas tornī Ā¨trākais ziņnesis
Jau trešo gadu biedrība „A2”, sadarbībā ar Turaidas muzejrezervātu, godinot senos ziņnešus, kas viduslaikos steigušies pie bīskapa Turaidā vēstīt par kariem, miera noslēgšanu un svarīgākajiem notikumiem Rīgā un Vāczemē, rīkos īpašu skrējienu 38 m augstajā Turaidas tornī.
 
Pagājušā gada ātrākais ziņnesis starp vīriešiem bija Ainārs Rukkalns, kurš tornī uzskrēja 33 sekundēs, bet ašākā starp sievietēm bija turaidiete Aiga Auziņa ar rezultātu 1 minūte 1 sekunde. Vai šogad rekordi tiks pārspēti, to varēs uzzināt skrējiena noslēgumā Turaidas pils pagalmā.
Skrējienā piedalīties aicināts ikviens sportiski noskaņots cilvēks bez vecuma ierobežojuma, jo dalībnieki tiks dalīti vecuma grupās un katrā grupā ar īpašām balvām tiks apbalvoti ātrākie ziņneši. Sacensību organizēšanā atbalstu sniegusi arī Siguldas novada dome.
 
Interesenti laipni aicināti jau savlaicīgi pieteikties skrējienam elektroniski biedrības „A2” mājas lapā www.ba2.lv vai pa tālr. 9124807,9184203. Skrējiena „Ā¨trākais ziņnesis” nolikums atrodams turpat mājas lapā: www.ba2.lv. Sacensību sākums būs plkst. 17.00, bet reģistrācija sāksies plkst.16.00 Turaidas pils pagalmā.
Noslēgumā tiks izvirzīts viens Turaidas Galvenais ziņnesis no visām grupām kopīgs, ko noteiks žūrija, kas, iespējams, būs izcēlies ar ātrumu vai kādu citu īpašu talantu.
 
Arī tev ir iespēja piedalīties un iegūt šo titulu!
Gaidīsim ziņnešus un viņu atraktīvos atbalstītājus!
 
Informāciju sagatavoja
TMR Sabiedrisko attiecību un
izglītojošā darba nodaļas vadītāja                                                 Anda Skuja
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi