Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda +20.9℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2014-06-25
Pateicība Vasaras saulgriežu svētku rīkotājiem un sadarbības partneriem

Spēka laikā – Vasaras saulstāvjos – 21.jūnija novakarē Turaidas pakalnos sanāca lieli un mazi Jāņa bērni, no tuviem un tāliem novadiem, lai iepazītu vīru un sievu zintis, lai raudzītu gaismai spēku dot ugunis aizdedzot un noturētu to cauri tumsai un dzestrumam, cauri attīrošam sidraba lietum. Un rītā skaidrajā rasā mazgājoties, sagaidīt atkal Saulīti uzlecam tīrās un gaišās debesīs. Paldies visiem izturīgajiem Jāņa bērniem! Un paldies arī tiem, kas kūra uguni un dziedāja, tiem, kas zintēja un rotaļās veda un arī tiem, kas grezni līgoja un jautri uzdancoja!

 

Siguldas novada pašvaldība izsaka pateicību svētku rīkotājiem un partneriem:
Turaidas muzejrezervātam, direktorei Annai Jurkānei, nodibinājumam „Māras loks”, folkloras kopai „Senleja”(vadītāja Anda Skuja), folkloras kopai „Silavoti” (vadītājs Ramants Jansons), Baltu saimei „Saules ceļš” (vadītāji Māra Brante un Jānis Ieviņš), folkloras kopai „Delve” (vadītāji Aina un Gvido Tobji), folkloras kopai „Putni” (vadītāja Ilze Kļaviņa), folkloras kopai „Savieši” (vadītāja Amanda Jātniece), folkloras kopai „Budēļi” (vadītāja Liena Vija Teterovska), folkloras deju kopai „Dandari” (vadītājs Ilmārs Pumpurs), folkloras kopai „Talsi” (vadītāja Lija Dunska), folkloras kopai „Trejteka” (vadītāja Lija Dunska), folkloras kopai „Rudzupuķe” (vadītāja Liene Strazdiņa), folkloras kopai „Laukam pāri” (vadītāja Elīna Kūle-Braže), folkloras kopai „Ūzuļeņi” (vadītāja Marija Andina), folkloras kopai „Vīteri” (vadītāja Sandra Stare), folkloras kopai „Mežābele” (vadītāja Arta Šomase), Andai Skujai, Krūskopu saimei, Darim Jansonam, Pavlovsku saimei, Raimondam Ābelem, Ingrīdai Bretšneiderei, Mārim Bražem, Zeltītei Kavierei, Kaijai Brisonei, Daigai Kļaviņai, Margitai Porietei, Mārai Mellēnai, Jānim Brikmanim, Eduardam un Audaram Klintiem, Vītolu ģimenei, Senioru deju kolektīvam „Sidrabdancis” (vadītāja Dagnija Liepiņa), folkgrupai „Iļģi”.

Paldies par atbalstu maiznīcai „Flora”, alus darītavai „Valmiermuiža”, SIA „Siguldas minerālūdens”, z/s „Kalnkārkliņi”, Folk radio „Oira” (vadītājs Edgars Skrāģis), SIA „Vita Mārkets”, AS „Pasažieru vilciens”.

Paldies par veiksmīgu sadarbību Siguldas novada Kultūras centram, Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes darbiniekiem, Pašvaldības policijai un Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekiem. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūnijs 2021